Yükleniyor
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

TURKFILL Makina 2016 yılında İstanbul’da "Dolum Kapatma ve Etiketleme Makinaları" üretmek amacı ile kurulmuş bir Mühendislik Firmasıdır.

TURKFILL Makina; üretim hatları kurulumu ile ürün ön montajından başlayıp paketlenip sevkine kadar üretim hatlarının devreye alınması olarak tanımlanabilir.

Üretimini yaptığı başlıca makinalar; Dolum Makinaları, Kapak Kapatma Makinaları, Etiketleme Makinaları ve Dolum Hatlarıdır.

TURKFILL Makina; "Dolum, Kapak  Kapatma ve Etiketleme" sektöründe en çok hassasiyet gösterilen hızlı ve hassas dolum konusunda dolum makinaları üretmektedir. Farklı gramaj ve nitelikteki sıvıların (Deterjan dolumu, Çamaşır suyu dolumu, Asit dolumu, Jel dolumu ) hassas ve hızlı şekilde dolum yapabilmektedir.

TURKFILL Makina; "Lineer Kapak Kapama Makinası", "Triger Kapak Kapatma Makinası" ve "Rotatif Kapak Sıkma Makinası" ile "Kapak Kapatma Makinası" konusunda çözümler sunabilmektedir.

TURKFILL Makina; "Tek Yön Etiketleme Makinası", "Çift Yön Etiketleme Makinası" ve "Üstten Etiketleme Makinası" ile "Etiketleme Makinası" ile ambalajlama konusunda çözümler sunabilmektedir.

VİZYONUMUZ

Yetkin ve eğitimli elemanlar ile her türlü "Dolum, Kapak Kapatma, Etiketleme Makinaları" ve ürün montaj hatlarında anahtar teslimi projelerle Türkiye’ de ve dünyada marka olmak.

MİSYONUMUZ

Milli Sorumluluk Duygumuz ile ülkemize katma değer sağlamak, sunduğumuz ürün ve hizmetleri kalite ve kurumsal değerden ödün vermeden sürdürerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak.

Ürün Gruplarımız

Lineer Kapak Kapatma
İncele
Rotatif Kapatma
İncele
Volümetrik Dolum Makinası
İncele
Flowmetreli Dolum Makinası
İncele
Manuel Dolum Makinaları
İncele
Tek Yön Etiketleme Makinası
İncele
Çift Yön Etiketleme Makinası
İncele

Primo Mese