Yükleniyor
Kapak Kapatma Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kapak Kapatma Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kapak Kapatma Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kapak Kapatma Makinası  Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kapatma makinası alırken genel olarak ilk aşamada hangi türdeki ürünlerin kapatılması gerektiğini belirlemelisiniz.
  • Ürünlerin kapatma sırasında yerinden oynamaması için destekleyici aparat bulunuyor mu?
  • Kapatma sırasında ürün kaplarına zarar gelmeden kapatma işlemi yapılıyor mu?
  • Dakikada kaç ürünün kapatılması yapılıyor?
  • Kapatma makinasının kullanım paneli mevcut mu?
  • Alacağınız kapatma makinasına üretici ne kadar süre garanti veriyor ve teknik destek hizmetini sağlıyor mu?
  • Makinanın güç tüketimi
  • Makinanın konveyör genişliği ve uzunluğu

Kapak kapatma makinası farklı tür ve işlevde olan kapların dış faktörlerden etkilenmemesini sağlayarak hava almasını engellemektedir. Kapatma makinası alırken öncelikle hangi türdeki ürünlerin kapatma işlemini yapacaksınız bunu belirlemelisiniz. Kapatma makinaları bardak kapatma makinası, folyo kapatma makinası, kapak kapatma makinası, krem ve tüp kapatma makinası olarak farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Her makine kapatma işlemini yapacağı ürüne göre tasarlanmıştır. Kapatma makinası içerisinde seçmiş olduğunuz türdeki makinada kendi içerisinde farklı ürünlerin kapatmasını yapabilmektedir. Bundan dolayı öncelikle hangi türdeki ürünlerin kapatılmasını yapacaksınız bunu belirlemelisiniz.

Kapak kapatma makinası farklı özelliklere sahip olan kavanoz, cam ve plastik şişelere kapak kapatılmasını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaplara kapatılacak olan kapaklarında farklı türleri bulunmaktadır. Gagalı kapaklar, losyon kapaklar, krem kapaklar, vidalı kapaklar, triger sprey kapaklar olarak değişim göstermektedir. Kapatma işlemi yapacağınız şişe veya tenekenin uzunluğu ve kapatılacağı kapak çeşidi her zaman aynı olmayabilir.

Bu yüzden kapak kapatma makinası alırken alacağınız makinanın farklı kapak türlerine göre kolay bir şekilde değişerek uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Eğer ki kapak kapatma makinasını seri üretimde kullanacaksınız dakikada sıkacağı kapak sayısına, diş sayısına ve çalışma aralığına dikkat etmelisiniz.

 Deterjan Kapak Kapatma Makinası Nasıl Seçilmelidir?

Turkfıll Kapak Kapatma Makinası dolum işlemi yapılan ve dolum makinasından ürünlerin konveyör bantla gelmesinden sonra yapılan kapatma işlemini uygular. Deterjan Kapak Kapatma Makinası için tercih edilmesi gereken makina Turkfıll kapak kapatma makinası kategorisinden seçilmelidir. Bu tarz deterjan kutularının ağızları vidalı olmaktadır. Turfıll Kapak Kapatma Makinası %100 paslanmaz materyallerden oluşturulmuş olup kullanım sonrası bakımı oldukça kolay ve basittir.


 
Turkfıll Kapak Kapatma Makinası ürün çalışma aralığı 25-50mm arasındadır.  Kapak Kapatma Makinası almadan önce mutlaka bu kriterler göz önünde bulundurulmalı ve kapak kapatma makinası buna göre değerlendirilip alınmalıdır.
Turfıll Kapak Kapatma Makinası özelliklerini ve Deterjan Kapak Kapatma Makinası fiyat bilgilerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Genel Olarak : 


Kapatma makinası alırken genel olarak ilk aşamada hangi türdeki ürünlerin kapatılması gerektiğini belirlemelisiniz.
Ürünlerin kapatma sırasında yerinden oynamaması için destekleyici aparat bulunuyor mu?
Kapatma sırasında ürün kaplarına zarar gelmeden kapatma işlemi yapılıyor mu?
Dakikada kaç ürünün kapatılması yapılıyor?
Kapatma makinasının kullanım paneli mevcut mu?
Alacağınız kapatma makinasına üretici ne kadar süre garanti veriyor ve teknik destek hizmetini sağlıyor mu?

Bunun gibi genel bir bilgilendirmenin ardından kapatma makinaları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için 
Turfıll Makina ile iletişime geçebilirsiniz. Turfıll Makina’da bulunan tüm makina çeşitleri Yerli üretim olup Turfıll Makina güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Turfıll Makine büyük, orta ve küçük işletmeler için farklı çözümler üretmektedir.

Primo Mese